Новини

Останні новини

23/08/2022

Корупція у сфері публічних закупівель під час війни? Служба автомобільних доріг у Вінницький області

Просимо небайдужих звернути увагу, як під час війни проходять публічні закупівлі. Ми вже неодноразово висвітлювали несправедливість та порушення принципів конкурентної боротьби під час державних закупівель в сфері дорожнього будівництва у мирні часи. Ми хотіли вірити, що під час війни українці згуртуються і почнуть працювати єдиним фронтом проти ворога, але нажаль наш досвід показує, що ознаки корупції та порушення принципів доброчесності продовжуються навіть зараз наносячи значних економічних збитків Україні. 
Служба автомобільних доріг у Вінницькій області неправомірно відхилила нашу тендерну пропозицію, яка могла заощадити Україні – 68 500,00 грн. Ці кошти могли допомогти українським воїнам та піти на користь ЗСУ. Чому САД у Вінницькій області переплачує??? Чи є ймовірність того, що це гра на користь ворога – росії??? 

Просимо громадськість та компетентні органи звернути особливу увагу, щодо роботи САД у Вінницькій області. 
На нашу думку, навіть участь у тендері підпорядкованій Укравтодору організації, не кажучи вже про перемогу шляхом дискваліфікації найвигіднішої пропозиції є прямим порушенням принципів конкурентної боротьби та повним абсурдом.  

29/07/2022

Підвищення кваліфікації “English for Science, Technology, Engineering, and Mathematics” від University of Pennsylvania, USA

Ми чітко розуміє, що сьогодні в сфері транспортного будівництва є нагальним опанування та використання на практиці сучасних проектних рішень та технологій країн Євросоюзу та Північної Америки. Наші працівники постійно підвищують знання рівню англійської мови та свою професійну кваліфікацію.

09/06/2022

Громадське обговорення положень ДБН В.2.3-22:2009 «Мости та труби. Основні вимоги проектування»

ДП “ДержДорНДІ” виступило організатором громадського обговорення  положень ДБН В.2.3-22:2009 “Мости та труби. Основні вимоги проектування”.
Більшість виступаючих висловлюються в підтримку подальшого використання гілки ДБН “Мости та труби” та не підтримують перехід на Європейські норми проектування. 

Мені така позиція є абсолютно незрозумілою після початку війни з росією. Факт в тому, що гілка ДБН “Мости та труби” є перекладом СНиП 2.05.03-84 «Мосты и трубы» майже повністю дублюють російські ГОСТы. Сьогодні коли народ України прагне стати членами Європейського Союзу, деякі проектанти та науковці підтримують морально застарілі радянські норми. Обґрунтовуючи свою особисту позицію складністю опанування Єврокодів. Бізнес також проти, так як впровадження сучасних європейських вимог надійності і якості не дасть змогу заробляти кошти так швидко, як раніше. Необхідно підвищити кваліфікацію інженерів, вивчити англійську, почати переймати досвід європейців, підвищити якість цементу, бетону, арматурних виробів та ще багато чого, що не в’яжеться з пануючою сьогодні концепцією “заробляння грошей”. Тим паче, це викличе кінець монополії та можливість роботи на ринку України реальним іноземним компаніям з досвідом роботи в країнах ЄС та залучення інвестицій для побудови нових заводів із сучасним обладнанням. Наука в свою чергу зацікавлена випускати кожен рік зміни до морально застарілих нормативів.
Застосування Єврокодів в Україні, підніме питання щодо реформи законодавчої бази в галузі будівництва, що викликає незадоволення у зв’язку з подальшим  припиненням дії низки корупційних схем неможливих при законодавстві сучасної Європейської країни.
Я розумію, що це довгострокове бачення, по моїй оцінці повний перехід на проектування та будівництво за Європейськими нормами може зайняти від 5 до 15 років. Проте сьогодні стрімкий, але поступовий перехід на Єврокоди та повна відмова від застарілих ДБН – це інвестиція в Європейське майбутнє України без зав’язків із радянським минулим. 

02/06/2022

Концепція відродження мостової галузі

Під час війни з Росією транспортна інфраструктура України зазнала значних руйнувань. В першу чергу були зруйновані мости, шляхопроводи та естакади як стратегічно важливі об’єкти. Під час війни та після перемоги України постає важливе завдання відродження дорожньої та мостової галузей. З 2013 року в Україні за участю Національного транспортного університету імплементовані Єврокоди з національними додатками, які діють паралельно з чинними ДБН, але нажаль жодної транспортної споруди не було запроектовано та побудовано у відповідності до будівельних нормативних документів діючих на території країн Євросоюзу та України по сьогоднішній день.

 


Зважаючи на направленість та волю українського народу стати частинної Європейського Союзу та впровадження транспортної інфраструктури України до Транс’європейської транспортної мережі вважаємо обґрунтованим повний перехід на гармонізовані Єврокоди, які вже імплементовані та є діючими паралельно з ДБН від 2013 року в Україні.
ДБН України в транспортній галузі здебільшого є перекладом на українську мову радянських будівельних норм та морально застарілими, ми пропонуємо прискорити процес переходу до проектування та будівництва транспортних споруд за Єврокодами.
Для швидкого переходу пропонується скасувати всю гілку ДБН «Мости та труби» (що діє паралельно з Єврокодами) та повністю перейти на гармонізовані Єврокоди. Так як, на сьогодні є незрозумілим бездіяльність протягом 9 років та бажання Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства інфраструктури України, Укравтодору, ДП ДерждорНДІ та ін. залишити в Україні діючими по суті однакові нормативні документи з Росією, що сьогодні є вкрай недопустимим.
Наступне питання, це швидке відновлення проїзду. В першу чергу треба розмежувати розуміння тимчасового відновлення проїзду та капітального будівництва. Популярне сьогодні рішення по відновленню транспортної мережі опираючись на історичний досвід СРСР після Другої світової війни за типовим збірним будівництвом, є недопустимим враховуючи застарілість технічних рішень, історичну обґрунтованість економічної недоцільності з розрахунком в перспективі 50 років та більше. Відродження транспортної інфраструктури повинно спиратися на досвід західної Німеччини та національну програму дорожнього будівництва Сполучених Штатів Америки, які історично доказали свою ефективність на відмінну від рішень СРСР. Це в першу чергу перевага у відсотковому відношенні монолітного будівництва перед збірним. Закріплення на державному рівні вектора на монолітне будівництво в дорожній галузі дасть значні результати у комплексному відродженні всієї галузі. З’явиться нагальна потреба в якісному цементі українського виробництва, у заводах товарного бетону європейської якості, щебеневих заводах, якісного металопрокату, необхідності використання BIM технологій та ін. Такий напрямок відродження забезпечить робочими місцями багатьох фахівців по всій Україні та значно збільшить кількість абітурієнтів за дорожнім напрямком у ЗВО України.
Перехід на монолітне будівництво поставить багато нових задач, одна з яких це необхідність у висококваліфікованих інженерах. Брак фахівців у дорожній галузі можна вирішити шляхом популяризації професії інженера дорожньої галузі: за рахунок зменшення або відміни ПДФО для фахівців дорожньої галузі; обов’язкового стажування в країнах Євросоюзу; створення державних дорожніх та мостових експертиз; відокремлення від обов’язкової сертифікації та створення національної асоціації дорожників та мостовиків на базі Національного транспортного університету (який на відмінну від державних підприємств є незалежним від Укравтодору) на заміну сумнівних громадскіх організацій проектантів, експертів, технічного нагляду які направлені тільки на цивільне будівництво, впровадження монополії у галузі, та є некомпетентними в дорожній галузі.
Щодо швидкого тимчасового відновлення проїзду, однозначно такі роботи повинні проводитися будівельниками без проекту, але за участю фахових інженерів за спеціальністю мости та транспортні тунелі або будівництво доріг. Українські будівельники володіють усіма знаннями та можливостями для швидкого відновлення проїзду, наприклад: насип з трубами; застосування металевих мостових інвентарних конструкцій; середніх автодорожніх розбірних мостів; понтонів тощо. На сьогодні не має проблеми швидкого відновлення проїзду з точки зору будівельних технологій, проблема лише в матеріальних та людських ресурсах, а також фахової компетентності управлінців МІУ та Укравтодору.

28/05/2022

Колектив підприємства прийняв участь у веб-семінарі «BIM проектування балочних мостів швидкого зведення» від Allbau Software GmbH.

Allbau Software GmbH в рамках семінару продемонстрували нові можливості сучасного BIM комплексу AllPlan Engineering разом з модулем AllPlan Bridge 2022 для проектування балкових мостів. В рамках веб-семінару в частині обговорення к.т.н. Давиденко Олександр продемонстрував модель балкового мосту, яка була розроблена в рамках магістерсько-наукової роботи студента Онищенка Олександра. Головний спеціаліст організаторів веб-семінару Абрамович Олена Ігорівна надала слушні рекомендації та загалом підтвердила правильність розробки моделі студента.
Дякуємо організаторам за цікавий веб-семінар та учасникам за живе обговорення! 

16/12/2021

Спеціальне детальне обстеження мосту та інструментальний огляд штучних споруд на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05 Київ – Одеса в рамках розроблення проекту експлуатації автомобільної дороги

Сеціалістами ТОВ “Юкрейніан Брідж Компані” на замовлення ТОВ “ЄВРОПРОЕКТБУДСЕРВІС” було виконано спеціальне детальне обстеження мосту через р.Стугна (с.Здорівка), км 39+410 та інструментальний огляд 37 одиниць штучних споруд:

 – 24 од. надземних переходів;
– 8 од. мостів;
– 5 од. підземних переходів.
Зауважимо, що робота була здана вчасно. Всі 37 штучних споруд були оглянуті, зафільмовані, обміряні та по кожному була заповнена картка штучної споруди, а також розроблені загальний звіт та визначено залишковий ресурс за методикою наукової роботи «Універсальний метод ефективної оцінки і прогнозу технічного стану мостів» к.т.н. Олександра Давиденко. 
Досягти здачі результатів послуг у такий стислий термін (менше 2 місяців) можливо тільки за рахунок кадрового потенціалу LLC Ukrainian Bridge Company, де працюють виключно фахівці за напрямами “Мости та транспортні тунелі”, “Автомобільні дороги”, а також впровадження наукових розробок науковців Національного транспортного університету, м. Київ. Враховуючи, що проект експлуатації автомобільної дороги є піонерною роботою, а картка штучних споруд за СОУ 42.1-37641918-038:2016 та СОУ 42.1-37641918-063:2016 виконується вперше, перед колективом постала задача наукового характеру, яка була успішно виконана і стала прикладом для інших фахівців.
При інструментальному огляді та обстеженні використовувалося сучасне обладнання – лазерний сканер швейцарського виробництва Leica Disto 910 ProPack. 
Leica Disto 910 був задіяний для створення хмари точок та імпорту в САПР. Це дозволили зменшити похибку вимірювання важкодоступних елементів транспортних споруд (ригелів, опор, заміру відстані між осями балок тощо), а також уточнити площу дефектів та пошкоджень. Наразі к.т.н. Давиденко та к.т.н. Козрачук розробляють першу в Україні методику врахування дефектів та пошкоджень з використанням параметричного інформаційного моделювання.

 

22/06/2021

Техніко-економічне обґрунтування нового будівництва мосту через р.Чорногузка

ТОВ “Юкрейніан Брідж Компані” розробило ТЕО згідно вимог Технічного завдання ТОВ “Укрінфрапроект” у встановлені строки договором (10 робочих днів). Результатом надання послуг з розробки ТЕО є два томи: “Том 1. Пояснювальна записка” та “Том 2. Кошторисна документація”. Том 1 складається з 6-ти розділів обсягом 123 стр. Том 2 складається з кошторисів на варіантне проектування (три варіанти) обсягом 127 стр.
ТОВ “Укрінфрапроект” зазначають у своєму листі-відгуку, що послуги надані на високому рівні з дотриманням всіх побажань Замовника.

Бажаючим замовити розробку ТЕО просимо звертатися за телефонами вказаними у вкладці “Контакти”. На Ваше звернення ми складемо комерційну пропозицію та кошториси, а також надамо висококваліфіковані консультації спеціалістів за напрямом “Мости та транспортні тунелі” та “Автомобільні дороги та аеродроми”

30/05/2021

Порушення принципів конкурентної боротьби в державних закупівлях

ТОВ “Юкрейніан Брідж Компані” засноване фахівцями мостової галузі та транспортного будівництва на принципах доброчесності та розвитку і популяризації спеціалізації інженера мостовика/дорожника. Ми не маємо “решал” і намагаємося розвиватися за рахунок професіоналізму і чесних взаємовідносин із замовником пропонуючи мінімально можливу ціну виконання послуг. Ми утворили товариство, бо повірили, що в країні будуть зміни, але, на жаль, наш річний досвід та участь у двох десятках державних публічних закупівель показали наскільки знецінені фахівці мостової та дорожньої галузі і як замовники надають перевагу “решалам”, які виграють тендери не рідко по найбільшій вартості і не маючи спеціалістів за фахом, віддають виграні ними тендери на підряд за копійки, які недостатні для виплати зарплати навіть 300 доларів, або роблять проєкти/обстеження завдяки спеціалістам іншого фаху і видають технічну документацію жахливої якості. Система Prozorro дає можливість кожному подивитися на цей “беспредел”, але на “чорне” кажуть “біле” і всі роблять вигляд, що так воно і є. Таким ставленням в країні знищують цілу галузь, роблячи з неї бізнес для торгашів і все це під прикриттям необхідності молодих фахівців та браку кадрів в структурах замовника. Просимо небайдужих звертати увагу на публічні закупівлі, які відбуваються з порушеннями, і подавати скарги незважаючи на суму, тому що молоді спеціалісти починають саме з невеликих сум.

28/04/2021

Участь у вебінарі “Прискорення проектування типових конструкцій в Allplan з параметричними об’єктами PythonParts”

Директор, доцент кафедри мостів, тунелів та гідротехнічних споруд НТУ Олександр Давиденко прийняв участь у вебінарі “Прискорення проектування типових конструкцій в Allplan з параметричними об’єктами PythonParts” в передовому BIM програмному забезпечені AllPlan Bridge. Дякуємо організаторам вебінару Allplan і Allbau Software.

26/03/2021

Участь у конференції "BIM з Німеччини в інфраструктурних проєктах"

Головний інженер Богдан Сірик прийняв участь у вебінарі з розробки BIM моделей в сучасному 4D параметричному програмному комплексі AllPlan Bridge для проєктування споруд транспортної інфраструктури. 

12/03/2021

Спеціальне детальне обстеження мосту в м. Андрушівка

Фахівцями ТОВ “Юкрейніан Брідж Компані” було виконано спеціальне детальне обстеження сталезалізобетоного мосту в складних погодно-кліматичних умовах з плавального засобу.

Пропонуємо завжди кращий результат

інжинірингових послуг транспортної інфраструктури України